Pakalpojumi

Pašlaik daudzi uzņēmumi Latvijā ir iesaistīti ārejo inženiertīklu ierikošāna.  Tomēr pieredzējušu speciālistu, kuri šajā jomā sniegtu pilnu pakalpojumu klāstu, nepārprotami nepietiek. Ar mūsu speciālistu palīdzību inženiertīklu ierīkošanu var veikt gandrīz jebkurā zemes gabalā. SIA “SAND SYSTEMS” ir visa nepieciešama tehnika un instrumenti dažādu sarežģītības pakāpju projektu īstenošanai. Un tas ir ļoti svarīgi, ja runa ir par ārējo inženiertīklu izbūvi.

Inženierkomunikāciju sistēmas, kā arī būvniecība ir jebkuras mūsdienīgas ēkas neatņemama sastāvdaļa.

Ārējo inženiertīklu ierīkošana un zemes darbi vienmēr ir tieši saistīti viens ar otru. Tāpēc ir svarīgi uzsākt komunikāciju ierīkošanu pēc iespējas ātrāk, kamēr apkārtējā teritorija vēl nav pārveidota ar ainavu dizainu. Attiecībā uz inženiertehniskajiem tīkliem, kuru uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā tika veikta agrāk, to rekonstrukcijai un modernizācijai būs vajadzīgs daudz vairāk pūļu un izdevumu, nekā jaunu komunikāciju nodošana ekspluatācijā.

Drenāžas sistēmu un lietus ūdens kanalizācijas ierīkošana

Ūdens apgades un kanalizācijas ierīkošana

Horizontālā beztranšeju urbšana

Pēdējo desmit gadu laikā ir strauji augusi komunikāciju bezšuvju urbšanas metode (HBU).  Tas radikāli paātrina būvdarbu veikšanu slēgtu šķērsojumu izbūvei gan pilsētās, gan maģistrālo līniju būvniecībā, gan dabisko šķēršļu parvarēšanai (upes, ezeri, gravas un citi). Galvenā HBU priekšrocība, salidzinošī ar cītiem veikšanas darbiem, ir samazināt būvniecības negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Tajā pašā laikā izmaksas par HBU veikšanu parasti ir zemākas par atklāto rakšanas metodi. Izmantojot HBU tehnoloģiju būvniecība tiek veikta trīs posmos: pilota virziena urbšana, urbuma sākotnējā paplašināšana, cauruļu ievilkšana. Horizontālo urbšanu (HBU) veic specializētas komandas ar pieredzi un augstu profesionalitāti HBU. Mūsu speciālisti regulāri veic kvalifikācijas celšanas kursus par “horizontālās beztranšēju urbšanas tehnoloģiju”. Lai nodrošinātu esošo HBU iekārtu darbību SIA „SAND SYSTEMS” ir izveidojusi plašu materiāli tehnisko bāzi.

SIA SAND SYSTEMS veic diķu izstrādi; smilts, grants, melnzemes ieguvi un to piegādi būvobjektiem.